STRONY INTERNETOWE

PROFESJONALNA WIZYTÓWKA W INTERNECIE

Strony internetowe Kłodzko, Wrocław. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość ludzi poszukuje firmy, lokalu lub konkretnego miejsca za pomocą Internetu. Dlatego dobra wizytówka w postaci strony www jest tak bardzo ważna w reklamowaniu Twojej firmy. Dzięki niej zdobędziesz nowe grono klientów, a Twoja firma będzie lepiej rozpoznawalna i kojarzona z profesjonalnymi usługami. Dodatkowo możesz tam umieścić swoją ofertę, cennik i wiele innych potrzebnych informacji. Jeśl nie potrzebujesz ogromnej czy zaawansowanej witryny internetowej, której koszty nie byłyby współmierne do generowanego przychodu to oferta naszej firmy jest idealna dla Ciebie.

CECHY NASZYCH STRON INTERNETOWYCH

Specjalizujemy się w nowoczesnych, prostych, dobrze funkcjonalnych i przejrzystych stronach internetowych. Nasza oferta jest skierowana do osób, którym nie zależy na ogromnej witrynie z dziesiątkami podstron lub sklepie internetowym, bo coś takiego sporo kosztuje, jest dużo bardziej skomplikowane i wymaga ciągłego odpłatnego wsparcia technicznego ze strony informatyka. Poniżej pokazujemy czym charakteryzują się nasze strony internetowe oraz co wchodzi w skład oferty.

Responsywność

Obsługa urządzeń mobilnych. Twoja strona internetowa będzie prezentować się świetnie na każdym smartfonie lub tablecie.

Unikatowy wygląd

Twoja strona internetowa jest przygotowywana od podstaw, a jej wygląd jest dostosowany do charakteru Twoich usług oraz pasującego stylu. Dodatkowo, na ile to możliwe, staramy się brać pod uwagę Twoje sugestie i pomysły.

Pozycjonowanie

Pojawienie się na pierwszej stronie w Google nie jest możliwe bez odpowiedniej optymalizacji strony internetowej. Nasze strony tworzymy zgodnie z wytycznymi Google, co ma znaczący wpływ na pozycjonowanie jej w wyszukiwaniach.

Copywriting

Pomagamy i doradzamy w tworzeniu tekstów na potrzeby marketingu i reklamy, zawierających określone komunikaty dla konsumenta.

Formularz kontaktowy

Ułatwia kontakt z Twoją firmą. Taki formularz może mieć formę tradycyjnego maila lub posiadać pola wyboru dzięki czemu lepiej poznasz swojego klienta.

Galeria zdjęć

Dobrze wyglądające i szybko działające albumy, automatyczne generowanie miniatur oraz odpowiedniej jakości zdjęcia to sposób pokazania oferty / firmy, który z pewnością zapada w pamięć.

Media społecznościowe

Do strony internetowej podłączymy Twoje firmowe konta na portalach społecznościowych typu Facebook, Instagram, aby każdy mógł w prosty sposób uzyskać do nich dostęp.

Mapy Google

Taka mapa Google zazwyczaj znajduje się w zakładce "Kontakt". Dzięki niej pokażesz, gdzie dokładnie znajduję się Twoja firma oraz ułatwisz dojazd swoim klientom za pomocą przekierunkowania do nawigacji.

Proste zarządzanie

Strony internetowe tworzymy w oparciu o prosty i intuicyjny system.

Bezpieczeństwo

Do każdej strony internetowej wprowadzamy specjalne zabezpieczenia, które zapewniają jej stabilne i odpowiednie działanie. Dzięki temu też każdy użytkownik może korzystać z niej bez obaw o zainfekowanie wirusem.

NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE
Meble na wymiar
meble-fiedler.pl
Wulkanizacja
oponypolanica.eu
Stylizacja rzęs i brwi
agnieszkalesnik.pl
Elekromechanika samochodowa
car-life.pl
CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA
• Jaki jest koszt i czas realizacji strony internetowej?

Dokładny koszt wykonania strony internetowej jest zależny od kilku czynników, jednak wycena jest tworzona przez nas natychmiastowo, po zadaniu kilku pytań, dlatego serdecznie zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Czas realizacji strony internetowej od momentu podpisania umowy to około 3-5 tygodni. 

• Czy zajmują się Państwo zakupem domeny i hostingu?

Tak, na życzenie klienta wskażemy najlepszą aktualnie dostępną na rynku firm hostingowych ofertę lub jeśli zajdzie taka potrzeba, możemy sami w jego w imieniu taki zakup zrealizować. Koszty takiej usługi ponosi klient i wymaga ona odnawiania każdego roku, aby strona mogła widnieć w Internecie. Uwaga! Domenę i hosting zawsze kupujemy na własność klienta, a nie naszą. Jest to częsty haczyk, który uzależnia przedsiębiorców od firmy, która zrealizowała stronę.

• Ile w przyszłości będzie mnie kosztowało dodanie nowej podstrony czy aktualności?

Dokładna cena jest zależna od tego co konkretnie trzeba dodać lub zmienić. Dokładny koszt ustalamy przed wykonaniem usługi i zazwyczaj mieści się on w granicach 100-500 zł.

• Czy będę mógł samodzielnie edytować treść lub dodawać zdjęcia na stronie?

Oczywiście jak najbardziej! Po opublikowaniu strony i zakończeniu usługi pokazujemy, w jaki sposób można to zrobić. Dzięki prostemu i intuicyjnemu systemowi CMS na jakim zbudowana jest strona, taki proces zmiany tekstu czy zdjęć jest łatwy w wykonaniu.

• Jakie są roczne koszty funkcjonowania i aktualizowania strony internetowej?

Funkcjonowanie strony jest zależne przede wszystkim od trzech czynników: hosting, domena i aktualizacje. Jeśli chodzi o te dwa pierwsze czynniki to płatność odnawia właściciel strony, a koszty sięgają rocznie około 200-250 zł. Firma hostingowa z miesięcznym i tygodniowym wyprzedzeniem przypomina o płatności więc nie ma obaw, że strona nagle padnie. Natomiast pierwsza aktualizacja po około 8-10 miesiącach działania strony jest darmowa. Kolejne to koszt w granicach 100 zł. Stronę internetową zaleca się przynajmniej raz w roku aktualizować ponieważ ochrania to ją przed atakami hackerów i wirusów, które jeśli już zainfekują stronę internetową, są bardzo trudne (a często niemożliwe) do usunięcia.

Movie Project

Movie Project

ul. Dusznicka 28

57-300 Kłodzko

Strony internetowe Kłodzko tel. 605 588 883 studiomovieproject@gmail.com
Movie Project © 2021